o mnie
  Cześć!

  Nazywam się Mateusz Kulig i jestem operatorem oraz montażystą video z Krakowa.

  Oferuję szeroki zakres usług związanych z produkcją filmową: od preprodukcji i dopracowania koncepcji nagrań z klientem, poprzez realizację zdjęć, na montażu kończąc. 

  Specjalizuję się w krótkich i dynamicznych formach. Dzięki wykorzystaniu siły video w social media i ciągłej obserwacji najnowszych trendów na rynku tworzę profesjonalne filmy wzbudzające uwagę widzów. Moja przygoda z filmem rozpoczęła się kilka lat temu, kiedy z pasji do motoryzacji tworzyłem moje pierwsze filmowe prezentacje samochodów.

  Wykonywałem projekty dla takich marek jak: Enea, LIV Polska, Massey Ferguson Polska, La Rose. Czym się zajmuję?

  Relacje z wydarzeń
  Filmy z eventów i konferencji to obecnie najpopularniejsze narzędzie marketingowe. Twoje wydarzenie zasługuje na rozgłos w social media, a odpowiednio zrobiony film pozwoli uzyskać więcej uczestników podczas kolejnej edycji eventu.
  Video produktowe
  Chcesz pokazać swoją markę lub produkt w formie krótkiego spotu lub pełnej prezentacji? Video produktowe idealnie dopełni tekstową ofertę sklepu. W postaci animowanych napisów możemy wymienić najważniejsze cechy produktów.
  Transmisje live
  Streaming na żywo pozwoli Ci zaangażować publiczność, która ogląda wydarzenie z dowolnego miejsca. Pomogę Ci zebrać odpowiedni zespół operatorów i realizatorów do stworzenia nawet tych najbardziej wymagających realizacji.
  Filmy korporacyjne
  Film korporacyjny to najlepszy sposób na zbudowanie pozycji Twojej działalności na rynku. Nieważne, czy jest on skierowany do klientów bądź kandydatów na pracowników - w obu przypadkach to skuteczne narzędzie, które pokaże zarówno historię, proces powstawania produktu jak i osiągnięcia firmy.